RSS

Laporan Merentas Desa Antara Kelas

1. Tajuk                                   : Merentas Desa Antara Kelas

2. Nama Pelapor                      : Ling Ngie Ming

3. Tarikh                                  : 03 Julai 2010

4. Masa                                    : 7.00 pagi – 8.0 pagi

5. Objektif                               :

  • Mengesan bakat pelajar
  • Menyediakan tapak kepada pelajar untuk menyertai kokurikulum
  • Mengeratkan perhubungan antara pelajar
  • Membuka ruang kepada pelajar untuk mendapatkan markah kokurikulum peringkat sekolah

6. Tempat pertandingan          : Padang sekolah

7. Jadual pertandingan            :

  • Tingkatan Peralihan ( 0700 pagi )
  • Tingkatan Satu ( 0720 pagi )
  • Tingkatan Dua ( 0740 pagi )

8. Kategori dan Peraturan pertandingan

8.1 Pertandingan antara kelas akan dipertandingkan.
8.2 Pertandingan ini dibahagikan kepada 3 kategori iaitu Tingkatan Peralihan, Tingkatan Satu dan

Tingkatan Dua.

8.3 Penyertaan setiap kelas adalah wajib.
8.4 Setiap kelas dikehendaki menghantar 6 pelari untuk menyertai pertandingan ini.
8.5 Markah berpasukan akan mengambil kira kedudukan 4 pelari yang terbaik.
8.6 Pertandingan ini berlangsung pada 3 Julai 2010 iaitu hari Sabtu.
8.7 Tarikh tutup penyertaan ialah 28 Jun 2010
8.8 Hadiah akan disampaikan kepada pemenang individu dan berpasukan bagi tempat pertama,

kedua dan ketiga.

8.9 Semua borang penyertaan hantar kepada cikgu Chan Chang Chui

9.Senarai nama peserta

Tingkatan Peralihan

Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Wong Kiung Sen 1. Wee Ee Shiang
2. Ling Zong Zhang 2. Dennis Ngu
3. Kong Wen Bing P1 3. Charles Ngu P2
4. Paw Keh Shun 4. Elvin Wong
5. David Eu 5. Andy Ling
6. Kiu Kee Kiong 6. Alex Tiong
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Wong Teck Ming 1. Hii Luu Jye
2. Ting Huat Ching 2. Jackpot Wong
3. Clement Lau Kah Yong P3 3. Lau Ing Sing P4
4. Chew Seng Kiong 4. Sia Lee Lung
5. Sii Tung Chai 5. Ting Aik Shing
6. Wong Tung Jin 6. Tiong Khung Hui

Tingkatan Satu

Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Roger 1. Kenny Ling
2. Dominic 2. Simon Tiong
3. Chan Jian Wei 1A1 3. Victor Ho 1A2
4. Adrian Lau 4. Tang Tung Yew
5. Tommy Yu 5. Chung Sim Jun
6. Robert Nyala 6. Raymond Ong
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Yu Ming Han 1. Ronnie Tang Gui Ik
2. Meluin 2. Roland Yew Hoe Hock
3. Ting Ze Jin 1A3 3. Radin 1A4
4. Loh Chuan Fu 4. Mathew Bong
5. Kong Mee Fua 5. Nicholas Gindi
6. Liau Siew Seng 6. Sia Pick Chaun
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Asnawi Fikri 1. Low Jian Cherh
2. Darren Ak Taoi 2. Ananthasie
3. Lawrend Stony Takim 1A5 3. Kevin Ling 1A6
4. Mohd Zikry 4. Charles Junior
5. Mohd Rizal 5. Lincholas Jingga
6. Hii Siang Yiew 6. Matheus Kenawang
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Hillary Ak Peter 1. Hii Shieng Khai
2. Jeffry Jamaica 2. Andrew Ling
3. HarrySimth 1A7 3. Clement Siew 1A8
4. Job Ling Kang Ong 4. DexterNgilah
5. Johannes 5. Ronald Umpi
6. Hii Sem Lee 6. Simon Loh Wei Ung
Bil. Nama Pelari Kelas
1. Tiong Huong Kit
2. Kelvin Yii Teck Eik
3. Ting Tze Kiong 1A9
4. Lim Kien Tat
5. Thomas Tong
6. Wong Kai Chuang

Tingkatan Dua

Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Melvin Siaw Meen 1. Bryan Chiong
2. Su Kiong Siong 2. Tiang See Wang
3. Tiong Shyun Ping 2A1 3. Collymore Tang 2A2
4. Julian Kie Chang Ming 4. Albert Ting
5. Jimmy Ling 5. FranKie rAC
6. Chethan Kumar 6. Dominic Lasoo
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Donny Aelly 1. Stanley Umpang
2. Michlous 2. Slyvester Berangka
3. Justin Rawing 2A3 3. Gary 2A4
4. Lucas ak Dorlen 4. James
5. Albert Loh 5. Tiong Huo Fatt
6. Pierce Lee 6. Ivan Tang
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Mohd Afiq Ariffin 1. Jude Stanley
2. Liwanunassry 2. Michael Ak Thomas
3. Izmy Ng 2A5 3. Lawrence Ak Andah 2A6
4. Akmal Nurfafiz 4. Alphonsus Ak Kebin
5. Asrul Bin Rajli 5. Jeremiah Lee
6. Frankylin Ak Chulin 6. Kiung Sie Kei
Bil. Nama Pelari Kelas Bil. Nama Pelari Kelas
1. Boni 1. Aaro nAk Anjat
2. Rod Rogers 2. Alvin Narthane
3. Michael Tedong 2A7 3. Tiong Hock Zhuo 2A8
4. Raymond Yong 4. Tiong Kuok Bing
5. Tie Xiau King 5. Tiong Ung King
6. Mike Tyson 6. Wong Kai Lee
Bil. Nama Pelari Kelas
1. Law Lee Lik
2. Edward Ak Jack
3. Igantius Ak Beruin 2A9
4. Siaw Soon Ping
5. Wee Ee Kai
6. Wong Sing Hao

10. Keputusan pertandingan

Keputusan Kategori Individu

Tingkatan Peralihan                                           Tingkatan Satu

Kedudukan Nama Pelari Kelas Kedudukan Nama Pelari Kelas
Johan Sii Tung Chai P3 Johan Kenny Ling Lee Kiong 1A2
Naib Johan Andy Ling P2 Naib Johan Simon Tiong 1A2
Ketiga Tiong Haut Ching P3 Ketiga Radin 1A4

Tingkatan Dua

Kedudukan Nama Pelari Kelas
Johan Donny Aelly 2A3
Naib Johan Lucas Ak Dorlen 2A3
Ketiga Mike Tyson 2A7

Keputusan Kategori Berpasukan

Tingkatan Peralihan                      Tingkatan Satu                             Tingkatan Dua

Kedudukan Kelas Kedudukan Kelas Kedudukan Kelas
Johan P2 Johan 1A2 Johan 2A2
Naib Johan P3 Naib Johan 1A8 Naib Johan 2A4
Ketiga P1 Ketiga 1A6 Ketiga 2A3

11. Borang Pendaftaran

Bil. Nama Pelari Nombor Kelas
1.
2.
3.
4
5.
6.

12. Masalah yang dihadapi

  • Pelajar tidak membuat persediaan
  • Pelajar tidak menjalani latihan sebelum pertandingan
  • Pelajar tidak mengambil berat pada hari pertandingan iaitu datang secara sambil lewa saja.

13 Cadangan penambahbaikan

  • Guru tingkatan perlu memberi dorongan yang lebih supaya pelajar menjalani latihan sebelum menyertai pertandingan.
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: